Menü
Контакти Список бажань Пошук
Корисні поради при втраті зубів та носінні зубних протезів

Корисні поради при втраті зубів та носінні зубних протезів

Аналіз, проведений з групою чоловіків і жінок старше 60 років, продемонстрував наступне: кожна третя особа вказаної вікової групи носить частковий або повний зубний протез внаслідок карієсу, пародонтозу або випадкових травм, які є основними причинами втрати зубів.

Завдяки сучасній технології протезування є можливість приховати такий дефект як відсутність зубів. Все частіше власники протезів переймаються тим, щоб ніхто не помітив, що вони ними користуються.

Науковий відділ Протефікс, що працює у Німеччині, ставить на меті пояснити Вам, що відбувається після видалення зубів, а також відповісти на важливі питання щодо протезів. Більше того, Ви знайдете багато корисних  підказок і рекомендацій, які стануть Вам у нагоді, коли Ви будете вчитися користуватися протезами в повсякденному житті.

Наслідки втрати зубів

Результатом втрати зубів є глибока рана на Вашій щелепі, яка має зажити і затягнутися. За допомогою природних механізмів утворюється згусток крові в рані, який «вкраплюється» в сполучну тканину і трансформується в кістку.

Через тиждень чи два рана вкривається захисним слизовим бар’єром. Сполучна тканина утворює сітку в згустку крові.

Тривалість такого процесу окостеніння (оссифікації) рани складає приблизно два-три тижні. В цей час з так званого гребеня (гребінчастої мембрани) формується захисний шар. Важливим аспектом є той факт, що через втрату зубів щелепа втрачає свою природню міцну структуру.

Починається поступовий процес дегенерації кістки. Гребінь щелепи стає нижчим і його форма зазнає істотних змін. Процес триває кілька років, при чому швидкість його буде різною для верхньої і нижньої щелепи.

Результатом такого процесу є неминучі зміни слизової оболонки. Сполучна тканина стає тоншою і більш вразливою до механічних пошкоджень та тиску. Зростає схильність слизової оболнки до кровоточивості.